Niebezpieczne burze

Niebezpieczne burze

Pozrywane dachy, zburzone domy, zalania – to właśnie w wakacje 2018r. wielu Polaków straciło dobytek na skutek nawałnic.

Przed tak silnym i nieprzewidywalnym żywiołem nie da się uchronić. Warto jednak zabezpieczyć swoje mienie na wypadek szkód.

Polisy Warta Dom i Warta Dom Komfort zawierają kompleksowe wsparcie w ramach assistance katastroficznego, który pomoże poszkodowanym przetrwać najtrudniejsze chwile.

Sezon burzowy w Polsce

Zwiększona aktywność burzowa dopiero się zaczyna. Na przestrzeni ostatnich lat zdecydowanie najwięcej kataklizmów – od powodzi do gwałtownych burz – występowało późną wiosną i latem, aż do września. Dni, kiedy polisa może okazać się pomocna z pewnością będzie jeszcze wiele.

Na jakie wsparcie możesz liczyć?

To właśnie gdy jesteśmy na wakacjach gwałtowne burze i nawałnice zdarzają się najczęściej. Jeśli żywioł zaatakuje i zniszczy Twój dom, Warta zorganizuje transport powrotny z dowolnego miejsca w Polsce. Assistance katastroficzny obejmuje także m.in transport i przechowanie mienia do 90 dni, co ma ogromne znaczenie w przypadku np. zerwania dachu czy zalania.

Możesz liczyć również na dozór mienia. Dzięki zorganizowanej i opłaconej przez Wartę ochronie, nie musisz obawiać się dodatkowych strat związanych z kradzieżą. Warta zajmie się też poszkodowanymi domownikami. W ramach limitu na Assistance zapewni im zakwaterowanie na czas wykonania niezbędnych napraw, nawet na 3 miesiące.